ممنوعیت پیش فروش اینترنتی بلیت اتوبوس و سرویس دربستی در اربعینایرج دست نشان روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: طی روزهای اربعین باید هر گونه سرویس های غیرضروری حذف شود، چرا که اولویت اداره کل راهداری حمل و نقل جاده ای استان زنجان با زائران اربعین حسینی به کربلای معلی است و رانندگان ناوگان جاده ای باید از ارایه سرویس های دربستی خودداری کنند.
وی تاکید کرد: مدیران فنی شرکت های مسافربری استان زنجان باید در اربعین همزمان با جابجایی مسافران برای رفت و برگشت به کربلای معلی حضوری مستمر به منظور بررسی مدارک معاینه فنی، کارت سلامت، تمدید دفترچه و کارت هوشمند داشته باشند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان، از فعالیت شبانه‌روزی همه مجتمع‌های خدماتی رفاهی و راهدارخانه‌های این استان در مسیر تردد زائران حسینی خبر داد و گفت: زائران می‌توانند در صورت نیاز و اضطرار از فضاها و امکانات مجتمع‌ها و راهدارخانه‌ها استفاده کنند.
دست نشان ادامه داد: علائم ترافیکی، ایمنی و تجهیزات مورد نیاز و ضروری طی اربعین حسینی در راه‌های استان زنجان نصب و اقدامات حمایتی شامل سوخت رسانی به ناوگان‌ حمل و نقل جاده‌ای به منظور انتقال و جابجایی‌ زائران به مرز مهران ارائه خواهد شد.
به گزارش ایرنا، اربعین سال گذشته بیش از 11 هزار زائر توسط ناوگان حمل ونقل جاده ای استان زنجان به مرز مهران و به طور مستقیم به نجف اشرف جابجا شدند.
7325/6085
خبرنگار: حدیث ابوالحسنی** انتشار دهنده: رویا رفیعیانتهای پیام /*


پاسخ دهید