50 میلیارد ریال برای ارائه خدمات عمرانی به مددجویان استان هزینه شدفرید محبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این مدت یک هزار و 500 خدمت عمرانی به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد ارائه شد.
وی افزود: مهمترین این خدمات عمرانی شامل ساخت و خرید مسکن، تعمیرات کلی و جزئی، بهسازی و مقاوم‌ سازی مسکن روستایی و خرید انشعاب های آب، برق و گاز بوده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: خدمات عمرانی ارائه شده به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد استان از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل 25 درصد رشد داشته است.
محبی عنوان کرد: پیگیری کردن نیازمندی ‌های عمرانی و مسکن خانوارهای زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد یکی از مهمترین برنامه ‌ها و اولویت های کاری این نهاد حمایتی است.
29 هزار و 719 خانوار با جمعیتی افزون بر 70 هزار نفر مستمری بگیر کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد هستند و به سه هزار و 600 خانوار با جمعیت 12 هزار و 600 نیز خدمات تک یا چند موردی در طول سال ارائه می‌ شود.
75 درصد افراد زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد روستایی، 23 درصد شهری و 2 درصد نیز عشایر است.
شهرستان لنده با 21 درصد و شهرستان گچساران نیز با سه درصد به ترتیب بیشترین و کمترین افراد زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در کهگیلویه و بویراحمد را به خود اختصاص داده ‌اند.
خبرنگار: منصور زرگر**انتشار دهنده: سید ولی موسوی نژاد
7535/6110انتهای پیام /*


پاسخ دهید